Neljapäev, 15. august 2024

Kris Ilves:
17:52
Tere õhtust! FC Flora jahib Konverentsiliigas edasipääsu, kui kohtub kodusel A. Le Coq Arenal Reykjaviki Vikinguriga. Avamäng Islandil jäi 1:1 viiki.
Kris Ilves:
17:55
Flora peatreener Taavi Viik ei ole võrreldes avamänguga teinud algkoosseisus ühtegi muudatust.

Flora: Evert Grünvald, Robert Veering, Erko Jonne Tõugjas, Andreas Vaher, Kristo Hussar, Markus Soomets, Vladislav Kreida, Daniil Kuraksin, Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov, Mark Anders Lepik.
Kris Ilves:
17:57
Vikinguri peatreener Arnar Gunnlaugsson on algkoosseisus teinud kaks muudatust, kui kaitseliinis Fjolusoni asemel alustab Vatnhamar ja ründeliinis Djurici asemel Hansen. Nii Vatnhamar kui Hansen puudusid avamängust vigastuse tõttu.

Vikingur: Ingvar Jonsson, Karl Gunnarsson, Gunnar Vatnhamar, Oliver Ekroth, David Atlason, Ari Sigurpalsson, Gisli Thordarsson, Viktor Andrason, Valdimir Ingimundarson, Nikolaj Hansen, Aron Thrandarson.
Külastaja Heix:
18:06
Soovin Florale edu,kuigi ettevaatlikuks teeb töik,et Vikingur ei vöitnud ka kodumängu albaanlaste vastu vaid koguni kaotas kuid vöttis vöidu Albaanias
Külastaja Jürgen:
18:11
Bookied hindavad Vikinguri võidu võimalikkust 60%-le, aga see on pigem julge hinnang, sest avamäng näitas, et kannatab mängida küll.
Külastaja Andreas:
18:15
Vikinguril kaks olulist mängijat tagasi, mis pole hea uudis. Eks näis kuidas see ründaja tegutsema hakkab.
Külastaja Skeptik:
18:15
Kas soccernet hakkab igast Valladolidi pelast kus Hein alustab ka tekstilaive tegema?
Kris Ilves:
18:17
Ei oska praegu öelda. Võib-olla alguses vaatame, kui palju huvi on. Aga praegu pole see otsustatud. Sama asi Karol Metsa ja Bundesligaga.
Külastaja tanel:
18:30
Uhke värk, polegi varem kaks eestlast korraga erinevates tippliigades mänginud. Mets kindlasti ja Hein enam-vähem kindlasti põhimehed.
Kris Ilves:
18:40
Avavileni on jäänud 20 minutit. Soojendus saab varsti läbi.
Kris Ilves:
18:49
Vikinguri fänne on A. Le Coq Arenal natuke üle kümne.
18:56
Päris palju liikumist ja sagimist ehk praegu keeruline öelda.
Kris Ilves:
19:00
Pall mängus!
Kris Ilves:
19:01
Hansen proovis juba 1. minutil käärlööki, aga ei tabanud palli. Jätkuolukorras sai sama mees siiski löögile, aga see blokeeriti.
Kris Ilves:
19:02
Vikinguri nurgalöögist asja ei saanud - Flora suutis seda edukalt kaitsta.
Kris Ilves:
19:04
Hakkab jälle pihta? Vikingur sai paremalt äärelt päris vabalt tsenderdada, aga Grünvald püüdis Ingimundarsoni palli.
Kris Ilves:
19:05
Värav VIKINGURI ESIMENE VÄRAV!
Kris Ilves:
19:06
Thrandarson suunas mõnelt meetrilt nurgalöögi järel palli väravasse ja Vikingur juhib juba 6. minutil 1:0!
Kris Ilves:
19:06
Nurgalöök sündis sellest, et kohtunik jäi Soometsale ette ja Sigurpalssoni kauglöök lendas rikošetist üle otsajoone.
Kris Ilves:
19:07
Thrandarson sai ise väravat lüües vigastada ja vajab praegu arstiabi. Ilmselt läheb vahetuseks.
Külastaja ennustaja:
19:07
algus on jube flora seisukohalt
Kris Ilves:
19:08
Thrandarson läheb kanderaami vaja ja sellega on väravalööja mäng ka lõppenud.
Kris Ilves:
19:10
Flora teenis 10. minutil oma esimese nurgalöögi. Zenjov sai Vassiljevi tsenderdusest ka peaga löögile ja pärast seda oli Vikinguri kastis suur segadus. Lõpuks pall väravavahi Jonssoni valduses.
19:11
kaitsemängu oskused jätavas ikka soovida Zehjov ja Lepik ei Oskar üldse markeerida mängijaid.
19:11
 Vikingur mängib endiselt pärast Thrandarsoni vigastust kümnekesi. Vahetusmees pole ennast valmis pannud.
Kris Ilves:
19:13
Võib-olla tehakse riietusruumis Thrandarson kiiresti korda ja mees tuleb tagasi väljakule.
19:15
Tablool on miskipärast 0:0, aga Vikingur juhib tõesti 1:0. Küll tehakse korda! Ilmselt see praegu kõige väiksem mure.
Kris Ilves:
19:16
Hoiatus Ingimundarson sai 16. minutil Kuraksinile jala peale astumise eest kollase kaardi.
Külastaja Njaa:
19:16
Islandi mehed keerutavad küll Flora ära täna korralikult. Mehed vs poisid väljakul.
Kris Ilves:
19:20
Viimased minutid on üpris rahulikud olnud. Tõugjas näitas oma tehnikat Vikinguri ründaja vastu, mängides palli osavalt mööda.
Kris Ilves:
19:21
Hussar ja Zenjov mängisid paremal äärel ilusti kokku ja Vassiljev sai Hussari söödust kastist löögile, aga löök ebaõnnestus.
Kris Ilves:
19:23
Kreida tegi keskväljal pallikaotuse, aga Tõugjas klaaris Vikinguri tsenderduse Hanseni eest minema.
Kris Ilves:
19:26
Värav SERGEI ZENJOV 26. MINUTIL 1:1!!!
Kris Ilves:
19:26
Tundus juba, et olukord on lõppenud, aga Zenjov võitles viimasel hetkel palli kastis tagasi Florale, Vassiljevi löögi Jonsson blokeeris, aga Zenjov lõi seejärel palli võrku nii, et ise oli sisuliselt pikali.
19:29
Peakohtunik näitas, et värav tühistati suluseisu tõttu.
Külastaja 11:
19:30
Vassiljev kohutav löök, oleks pidanud ise ära lööma juba
Kris Ilves:
19:31
Kaks Vikinguri mängijad on nüüd murule pikali jäänud ja mõlemad vajavad tohterdamist.
19:32
veider, see oli väravahi puude millest oleks pidanud lugema olukorda, mitte lööki
Kris Ilves:
19:33
Vahetus Vikinguri esimene vahetus 33. minutil: Thrandarson peavigastuse tõttu siiski välja ja Agnarsson sisse.
19:34
Mis sööte see Soomets harrastab, jube...
Kris Ilves:
19:36
Värav VIKINGURI TEINE 36. MINUTIL!!!
Kris Ilves:
19:37
Vaher lasi oma mängija lubamatult lihtsalt kasti ja seejärel oli Hansenil vaid vormistamise vaev.
19:38
Ja see oli meie suur lootus kaitsemängus, Eesti liiga tase.
19:38
Ei imesta, et Vaher pole kusagil läbi murdnud ning Floras hetkel lõpetanud. Siukses tempos järgmine hooaeg Kuressaares. Kohutavad mängud Flora särgis.
19:39
äpu kari uuel aastal flora võimalust ei saa enam.kalju on asemel.läinud selleks korraks,mingis kunstmuru vennad panevad lihtsalt flora kaitsel lohku.ja lepiku asemel peaks sappinen mängima
Külastaja Aivar:
19:39
Rahu rahvas FC Flora keskendub kinnisvaraturule, oleme juba miljoni teeninud võites San Marino klubi vaevaliselt- Jalgpall areneb igalpool.
Külastaja Kahju:
19:39
Läbi nüüd ametlikult. Mina ei näe mitte kuskilt et asjad muutuks
Kris Ilves:
19:42
Flora suudab rohkem palli vallata ja kohati Vikinguri päris madalale kaitsesse surunud, aga siiani pole sellest tolku olnud, sest Vikingur on üpris lihtsa vaevaga kaks väravat kätte saanud.
Kris Ilves:
19:42
Flora teenis nurgalöögi, aga Vassiljevi tsenderuds jäi Vaheri jaoks natuke kõrgeks.
19:44
Ainult Eesti mängijatega ei jõua Euroopas kuhugi, kui Eesti parimad pojad on sellise tasemega. Tuleb märgatavalt tõsta treeningute ja liiga üldist taset või hakata leegionäre sisse tooma, kes on eestlastest paremad. Flora võiks sellest ükskord aru saada.
Kris Ilves:
19:45
Esimesele poolajale lisati 6 minutit juurde.
Kris Ilves:
19:47
Lukka teeb sooja. Kas Flora teeb vaheajal vasakkaitses vahetuse?
Külastaja Nunes:
19:47
Florakad võiks peale kaotust teha fännidele seda Islandi peakohal plaksutamist kuna karm lahing selja taga
Külastaja Mart:
19:47
@tanel. Sporti toetavad totalitaarriigid. Tähtis on, et võimalikud palju lapsi liiguks ja oleksid õnnelikud.
Kris Ilves:
19:49
Soomets teenis üleminutitel Florale karistuslöögi. Vassiljev palli taga ja peaaegu kõik ülejäänud mängijad Vikinguri karistusalas.
Kris Ilves:
19:49
Vassiljevi tsenderdus oli väga ohtlik ja pall jäi korraks kastis lahtiseks, aga Vikingur klaaris selle lõpuks minema.
19:50
Teenitud tulemus.Ei uhtegi vöittu Floral tegelikult normaalajaga saadud
Kris Ilves:
19:51
Kuraksin teenis Florale nurgalöögi ja Vassiljevi tsenderudse järel põrkasid mehed kastis kokku nii, et kohtunik pidi mängu peatama.
Kris Ilves:
19:52
Esimene poolaeg on lõppenud. Flora 0, Vikingur 2.
Kris Ilves:
19:53
Flora on päris raskes seisus, kuigi mängupildi järgi ei ole seis lootusetu. Flashscore'i andmetel pallivaldamine 60%:40% Flora kasuks, pealelöögid aga 5:3 (raamidesse 3:1) Vikinguri kasuks.
Külastaja Tom:
19:58
Kõige rohkem valmistab tuska see, et nii kerget teed Euroopasse pole veel ükski Eesti klubi kunagi saanud.
Külastaja Kalevipoeg:
19:58
Pm kingitud väravad mõlemad
Külastaja Saarmas:
20:04
Valus on, sest Vikingur on tegelikult üsna kesine, kuid kaks koledat individuaalset eksimust (taaskord!) ja seis ongi selline. Mis aga ei meeldi on see, et pärast islandlaste mängueelset kraaksumist on Florakad ikka kuidagi harjumuspäraselt tuimad ja softid. Kui see ei sütita, siis mis veel?
20:04
Euroopas on kõikide riikide tippklubid rahvusvahelised Mart, Flora ajab siin oma joont aga see ei tööta. 2-3 kõval tasemel leegionäri, asendaks näiteks Vassiljevi, Kreida ja Vaheri ja asi oleks palju parem.
Külastaja Vald:
20:04
Palju publikut on mängul?
Kris Ilves:
20:05
Meeldivalt palju! Ilmselt teise poolaja keskel selgub täpsemalt.
Kris Ilves:
20:05
Lukka teeb aktiivselt sooja ja tuleb kohe teise poolaja alguses mängu, ilmselt Veering välja.
Kris Ilves:
20:07
Vahetus Nii ongi: Veering välja, Lukka sisse.
Kris Ilves:
20:07
Mäng jätkub!
Kris Ilves:
20:12
Flora on teise poolaja esimestel minutitel rohkem palli vallanud, aga löögile pole veel pääsenud.
Kris Ilves:
20:13
Sigurpalsson pääses kontrarünnaku järel kastist ohtlikult löögile, aga Soomets blokeeris.
20:14
Ülekande kommentaatorile, sellel Läti meeskonnal, mis võitis suurelt Andorrat, on Transfermarkt'i andmetel 11 meest kallimad kui Levadia kõige kallim mees.
Kris Ilves:
20:14
Florakad suutsid sellele järgnenud nurgalöögi edukalt klaarida, kuigi Vikinguri mängijad nõudsid käega mängu.
Kris Ilves:
20:15
Värav MARKUS SOOMETS 52. MINUTIL LÕI ÜHE TAGASI!!!
Kris Ilves:
20:15
Suurepärane rünnak läbi parema ääre ja lõpuks leiti hea sööduga kastijoonelt Soomets, kes lahendas esimese puutega!
20:15
Tubli soomets
Kris Ilves:
20:17
Soomets andis vasakult äärelt hea tsenderduse värava ette, aga keegi löögile ei pääsenud.
Kris Ilves:
20:18
Vahetus Vikinguri teine vahetus 56. minutil: Hansen välja, Djuric sisse.
Kris Ilves:
20:18
VASSILJEV SOOMETSA TSENDERDUSEST PEAGA POSTI!!!
Kris Ilves:
20:19
A. Le Coq Arena on väga-väga häälekas - inimesed skandeerivad: "Flora! Flora! Flora!"
Kris Ilves:
20:21
Kohtunik vilistas Soometsale vea ja Flora fännid: "F*ck you referee!"
Kris Ilves:
20:23
Sappinen võttis soojendussärgi seljast!
Kris Ilves:
20:25
Zenjov mängis Kreida umbes 20 meetrilt löögile, aga selgelt väravast mööda.
Kris Ilves:
20:25
Vahetus Flora teine vahetus 63. minutil: Kreida välja, Sappinen sisse!
Kris Ilves:
20:26
See tähendab seda, et Soomets liikus Kreida kohale ja Vassiljev Soometsa kohale.