Pühapäev, 27. oktoober 2024

Kristjan Remmelkoor:
12:12
Tere, Narva Trans hakkab Premium liiga 34. vooru raames mängima kodus Pärnu Vaprusega.
12:14
 Transi põhiväravavaht Matrossov, kes tõrjus eelmises voorus penalti ja hoidis puuri puhtana, vigastas täna soojendusel sõrme ja tema asemel alustab Kraizmer, kes teeb alles oma hooaja kolmanda liigamängu (kaks esimest olid aprillis).
12:16
Matrossov langes üldse koosseisust välja, varuväravavahiks pingile toodi Zahharov.
12:19
Lisaks on Trans eelmise vooruga võrreldes teinud põhikoosseisus veel kolm muudatust. Liiga suurim söödumeister Beglarišvili kannab täna mängukeeldu, kuna sai eelmises voorus simuleerimise eest neljanda kollase kaardi; keelu alt põhisse on aga naasnud Kabore. Egwu asendab keskkaitses Eriks Santost, Kuhhianidze on jäänud pingile ja kapten Irie pääsenud põhisse.
12:19
 Vaprus on teinud ainult ühe sunnitud muudatuse - punase kaardi tõttu puudub Kelder ja tema asemel on põhis Välja -, kõik muu on sama.
12:20
 Aloe on pärast vigastuspausi koosseisus tagasi, aga mitte veel põhis.
12:21
 Täna ilmus uus "Videokohtuniku" osa, kus on olukordi nii Transi kui ka Vapruse mängust.
12:29
 Irie ja Škinjov said mängu eel kätte autasu 300 Premium liiga mänguni jõudmise eest.
12:31
Trans pani palli mängu.
12:34
 Kapper triblas Transi karistusalasse ja teenis mängu esimese nurgalöögi. Veensalu tsenderdas, Kabore puhastas peaga. Järgnes veel kaks Vapruse nurgalööki, viimase klaaris Škinjov.
12:36
 Kask andis oma väljakupoolel valesöödu otse Usta jalale, aga midagi väga ohtlikku siiski ei järgnenud.
12:38
 Veensalu pani ohtliku madala palli värava ette ja leidis sellega Kauberi, aga Kauber sai pigem lihtsalt palliga pihta, mitte ei suutnud lööki sooritada.
12:39
 Kabore proovis ülikaugelt ühe puutega Vainut üllatada, kuid puurivaht püüdis rahulikult.
12:40
 Šlein tabas 9. minutil posti! Pääses vasakuga umbes 15 meetrilt löögile.
12:42
 Kabore sai Mathias Villota löödud palliga kahe meetri kauguselt näkku ja vajas pisut turgutamist.
12:47
 Sild blokeeris Kabore löögi.
12:52
 20. minutil Transi teine supervõimalus! Burjanadze söödu lükkas Usta rinnaga Kaborele, kes pääses kastist vabalt lööma, kuid lõi üle.
12:54
 Vapruse neljanda nurgalöögi järel ei tabanud Kauber palli.
12:58
 Šleiniga keskväljal kokku põrganud Kapper vajab füsioterapeudi abi.
13:01
 Poljakov tõstis palli ohtlikult karistusalasse Kaborele, kes aga ei pääsenud Vapruse kaitsjate vahelt löögile, Kõrre suutis teda takistada.
13:04
 Šlein suutis äärel mitmest Vapruse mängijast järjest mööda triblada, aga suurt kasu sellest lõpuks ei tõusnud.
13:06
 Roloni tsenderduse lõi Kask peaga minema.
13:07
 Kauber sai keskjoonel õhuvõitluses Burjanadzega haiget ja vajab füsio abi.
13:12
 Kabore tsenderdusest pääses 41. minutil Rolon peaga vabalt löögile ja lõi napilt üle!
13:14
 Šleini tsenderdusest pääses Kabore peaga löögile, kuid lõi Vainule sülle!
13:16
 Kapperi madalast tsenderdusest pääses Mathias Villota seitsmelt meetrilt löögile ja lõi üle! See oli Vapruse seni parim moment.
13:16
 Esimesele poolajale lisati koguni 5 minutit.
13:18
 Kauber tulistas 20 meetrilt Kraizmerile sülle.
13:19
 Usta lõi kasti joonelt õhust palli taevasse.
13:21
 Rolon tsenderdas karistuslöögi kasti ja Kabore pääses taas peaga löögile, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
13:21
 Avapoolaeg lõppes, seis on 0:0.
13:23
 Nurgalöögid olid küll 4:0 Vapruse kasuks, aga häid võimalusi tekkis Transil palju rohkem. Kumbki väravavaht häid tõrjeid pole pidanud tegema - löödud on kas mööda, üle, posti (Šlein) või väravavahile sülle.
Külastaja ee:
13:33
Zahharov äratati ülesse ja öeldi, et nüüd vaja tulla, Matrossov vigane? Või oligi 2varuväravavahti juba?
13:33
 Zahharovit algses protokollis polnud. Aga usutavasti ikka staadionil oli juba olemas, mitte kodus magamas.
13:35
 Teine poolaeg Narvas algas!
13:36
 Kabore kauglöögi 46. minutil püüdis Vainu altnurgast.
13:40
 Kauber, kes sai avapoolajal võitluses Burjanadzega haiget, astus nüüd ise Gruusia kaitsjale valusalt jalale. Aga Jaanovits piirdus suulise noomitusega ja pole täna endiselt kaarte taskust välja võtnud.
13:41
 Veensalu nurgalöögi Burjanadze peaga klaaris.
13:42
 Roloni kauglöök oli ebatäpne.
13:44
 Hoiatus 53. minutil sai Egwu mängu esimese kollase, kuna tegi keskväljal Pajole vea.
13:46
 Kabore löök kasti tagant ebaõnnestus täiesti.
13:50
 Hoiatus 59. minutil sai kollase Kabore, kes rikkus määrusi samuti Pajo vastu. Kaborele on see juba hooaja 15. kollane kaart! (selles osas on ta Premium liiga liider)
13:52
 Trans sai 62. minutil lõpuks oma esimese nurgalöögi.
13:55
 Veensalu tsenderdusest lõi Pajo peaga mööda!
13:57
 Roloni kauglöök lendas kümme meetrit mööda.
13:58
 Vahetus 68. minutil tegi Trans mängu esimese vahetuse: Ivanjušin välja, Kopczak sisse.
13:59
 Kask jäi maha lebama ja hoiab säärest kinni.
14:00
 Irie aitas Kase püsti ja mäng läks edasi.
14:04
 Hoiatus 73. minutil sai Vapruse esimese kollase kaardi Välja, kes kaotas palli ja tegi siis Burjanadzele vea.
14:07
 Škinjov pääses kasti joonelt proovima, löök jäi nõrgaks ja läks ka mööda.
14:10
 Irie tegi Pajole vea ja Vaprus teenis heast kohast karistuslöögi.
14:10
 Veensalu lõi müüri.
14:11
 Vahetus 81. minutil Vapruse esimene vahetus: Kauber välja, Vallik sisse.
14:12
 Villota tegi oma karistusala nurgas Ustale vea ja Trans teenis penalti!
14:14
 Aga Jaanovits muutis VAR-i abil otsuse ära: viga tehti napilt karistusalast väljas, mitte sees, nii et penalti asemel Transile tavaline karistuslöök!
14:15
 Hoiatus Magnus Villota sai vea eest kollase kaardi ka ning peab järgmise mängu Kaleviga vahele jätma.
14:15
Roloni karistuslöök lendas mööda.
14:16
 Vahetus Trans tegi oma teise vahetuse: Poljakov välja, Muravljov sisse.
14:16
 17-aastase Muravljovi jaoks on see elu teine Premium liiga mäng.
14:17
 Kabore läks kasti joone tagant ise löögile, kuigi Kopczak oli kõrval täiesti vaba, ja tulistas üle.
14:18
 Hoiatus Kopczak tegi Kapperile keskväljal vea ja sai kollase kaardi.
14:18
 Vahetus 88. minutil Transi kolmas vahetus: Irie välja, Maksimkin sisse.
14:19
 Värav Kabore lõi 88. minutil Transi 1:0 juhtima!
14:20
 Rolon andis pika söödu ette, Kabore pääses Vainuga silmitsi ja lõi tugevalt madalalt täpselt tagumise posti äärde.
14:21
 Vainu oleks ilmselt pallini esimesena jõudnud, kui oleks kohe vastu jooksnud. Ülekandesse oli vahetult värava järel kuulda Prinsi kurja häält: "Mida sa magad seal väravas, ah?!"
14:22
Vahetus Vahetus 90+1. minutil püüab Vaprus topeltvahetusega asju päästa: Veensalu ja Välja välja, Aloe ja Seppik sisse.
14:22
 Mängule lisati 6 minutit, neist teine minut käib.
14:24
 Värav Kask lõi hilise vahetusmehe Aloe tsenderdusest 90+4. minutil peaga Vapruse 1:1 viigivärava!
14:25
 Kraizmer üritas tsenderdust vahelt võtta, aga Kask ennetas teda oma hüppega.
Külastaja A.:
14:27
Väga ilus tabamus ikka
14:27
 Kõlas lõpuvile! Trans ja Vaprus tegid hilistest väravatest 1:1 viigi.
14:28
 Vaprus tõusis punktiga üheksandalt kohalt seitsmendaks. Trans kasvatas edu Tammeka ees kolmepunktiliseks ja jätkab viiendal kohal.
14:29
 Trans ja Vaprus tegid sel liigahooajal juba kolmanda omavahelise viigi. Aga seekord mitte 0:0 (kuigi selline seis pikalt püsis), vaid 1:1.
14:30
Pallivaldamise poolest oli võrdne mäng. Häid võimalusi oli Transil palju rohkem, kuid realiseerimine vedas narvalasi alt.